ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови серед учнів 3-11

November 12, 2017

 

12 листопада 2017 року в Маловисківській школі-інтернат відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови серед учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Участь у заході взяли:

 

Великовисківська ЗШ - 9 учасників                        Оникіївська ЗШ - 8 учасників

Злинська ЗШ №1 -  6 учасників                                Плетеноташлицька ЗШ - 5 учасників

Злинський НВК - 6 учасників                                   Розсохуватська ЗШ - 1 учасник

Лозоватська ЗШ -  4 учасники                                  Смолінська ЗШ №1 - 6 учасників  

Маловисківська  школа-інтернат - 1 учасник       Смолінське НВО - 6 учасників

Мануйлівський НВК - 3 учасники                            Хмелівське НВО - 4 учасники

Марянівська ЗШ - 8 учасників                                   Якимівський НВК - 3 учасники

Миролюбівська ЗШ - 2 учасники                                   

 

Всього 72 учасники.

 

За висновками журі переможцями стали:

І місце

3 клас - Кривенко Назар (Великовисківська ЗШ

4 клас - Міхліченко Олександр (Злинська ЗШ №1)

5 клас - Полонець Іван (Смолінська ЗШ №1)

6 клас - Вєтрова Єлизавета (Злинська ЗШ №1)

7 клас - Москальова Юлія (Оникіївська ЗШ)

8 клас - Сидорук Єлизавета (Оникіївська ЗШ)

9 клас - Ємельянова Софія (Хмелівське НВО)

10 клас - Тістечок Аліна (Марянівська ЗШ)

11 клас - -------------------------------------------

ІІ місце

3 клас - Зубкова Вікторія (Оникіївська ЗШ)

4 клас - Григорьєва Даря (Смолінське НВО)

5 клас - Ляшенко Анастасія (Злинський НВК)

6 клас - Гудович Карина (Смолінське НВО)

7 клас - Стадник Даря (Смолінська ЗШ №1)

8 клас - Андрійчук Даніїл ( Марянівська ЗШ)

9 клас - Литвиненко Даря (Оникіївська ЗШ)

10 клас - Огреба Олександр (Мануйлівський НВК)

11 клас - Заєць Артем (Великовисківська ЗШ)

ІІІ місце

3 клас - _____________________________________

4 клас - Пугаченко Валентин (Марянівська ЗШ)

5 клас - Поліщук Руслана (Марянівська ЗШ)

6 клас - Кузнєцова Анна (Злинський НВК)

7 клас - Безкоровайна Анна (Смолінське НВО)

8 клас - Грищенко Анастасія (Смолінське НВО)

9 клас - Харченко Світлана (Плетеноташлицька ЗШ)

10 клас - Багатнова Валерія (Великовисківська ЗШ)

11 клас - Захарова Анастасія (Злинська ЗШ №1)

 

Участь в обласному етапі братимуть:

 

4 клас - Міхліченко Олександр (Злинська ЗШ №1)

6 клас - Вєтрова Єлизавета (Злинська ЗШ №1)

10 клас - Тістечок Аліна (Марянівська ЗШ)

Детальніше  http://mouum.blogspot.com/2017/11/xvii.html

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

ІІ районна Інтернет-конференція

February 1, 2018

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив