Інтегральні технології в початковій школі

November 21, 2017

 

    

 

21 листопада 2017 року в Маловисківській школі-інтернат відбувся методичний  семінар для вчителів 3-4 класів з проблеми "Інтегральні технології в початковій школі: інтегровані та бінарні уроки як форма реалізації міжпредметних зв*язків".

Розпочала роботу семінару методист РМК ВОМС Шведенко Л.О., яка презентувала таку нестандартнгу форму навчання з реалізації міжпредметних зв*язків як бінарний урок. Людмила Олександрівна розповіла про мету такого уроку, про педагогічні можливості, що йому притаманні, про педагогічні умови, від дотримання яких залежить його ефективність. 
Були розглянуті ознаки бінарного уроку, план підготовки до такого уроку, а також алгоритми оцінювання ефективності самого уроку та діяльності на уроці як учнів, так і вчителів. Детально було розглянуто типи та форми бінарних уроків, а також Шведенко Л.О. звернула увагу на освітні, виховні та розвиваючі завдання, які повинен ставити вчитель, плануючи такий урок.


Досвідом роботи з проведення інтегрованих уроків поділились вчитель Мар*янівської ЗШ І-ІІІ ст. Кропивницька О.М. та заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах Смолінського НВО Подиряко О.А.Кропивницька О.М. презентувала власний посібник з досвіду проведення інтегрованих уроків, розповіла про те, які методи та прийоми вона застосовує під час їх проведення (наприклад, використання скрайбінга під час ознайомлення з новим текстом і т.п.). Докладно розповіла Ольга Михайлівна про проведений нею урок "Від Мар*янівки до Павлиша". Окремо звернула увагу на роботу за посібником "Вчимося жити разом".
Ольга Анатоліївна Подиряко також поділилася з колегами власними напрацюваннями, презентувавши розробки інтегрованих уроків.
Відвідавши даний методичний семінар, вчителі початкових класів дійшли висновку, що, застосовуючи у шкільному навчанні інтеграцію наукових знань, реалізуючи її в системі, можна досягти значних результатів у всебічному розвитку школяра як особистості.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

ІІ районна Інтернет-конференція

February 1, 2018

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив