Позитив для фізичної культури і спорту району.

January 18, 2018

   

 

 

  Загальноосвітні навчальні заклади Маловисківського району поповнилися певною кількістю спортивного інвентаря для розвитку та удосконалення спортивних умінь і навичок з ігрових видів спорту (настільний теніс, баскетбол та волейбол)

     Так у січні цього року відділ освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації закупив для загальноосвітніх закладів району 10 столів тенісних і по 22 м’ячі для гри в баскетбол та волейбол.

     Ввесь спорт інвентар розподілено від спортивних традицій шкіл та фахових уподобань педагога.

     Разом з тим Мар'янівська ЗШ I-IIIступенів, яка щорічно долучає своїх учнів до збірної району з настільного тенісу, щорічно на базі школи проводяться районні змагання з настільного тенісу а в нинішньому, обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України заплановано в даному закладі проведення обласних змагань, отримає шість тенісних столів для якісного проведення змагань обласного рівня.

     Загальноосвітні заклади, які мають досягнення в районних змаганнях по волейболу (Злинський НВК, Оникієвська ЗШ I-III ст.., Мар'янівська ЗШ I-III ст..) та баскетболу (Злинська № 1, Хиелівське НВО, Мар'янівська ЗШ I-IIIст. та Оникієвська ЗШ I-III ст.) отримають більшу кількість м’ячів.

     Тож проявляйте свій талант та професійну майстерність у підготовці школярів з видів спорту та отримуйте бонус, у вигляді необхідного спортивного інвентаря.

В. Рибак – методист РМК

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

ІІ районна Інтернет-конференція

February 1, 2018

1/10
Please reload

Недавние посты